Дома Тагови лекови

Таг: лекови

Компанија за пример – Алкалоид ги намалува цените и донира 200...

Веќе две недели компанијата „Алкалоид АД Скопје“ функционира во извонредно турбулентни услови. Се бориме за обезбедување залихи на производи кои не ни се примарна...

Овие 10 работи кои не смеете да ги криете од гинекологот

Постојат работи кои можеби е најдобро да ги премолчите пред вашата најдобра пријателка. Но кога станува збор за гинекологот, работите се поинакви. Веројатно од...

Аспиринот не е лек кој може да се консумира долгорочно без...

Истражувањата покажуваат дека едно од десет консумирања на аспиринот се смета за несоодветно, а дознајте зошто... Новите истражувања во Америка покажаа дека дури 69...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"