Дома Тагови колач со лешник и нутела

Таг: колач со лешник и нутела

НУТЕЛА КОЛАЧ: Кога ќе го исечам на коцки, се гледа колку...

Изедов две парчиња од овој колач, а после посакав и трето. Но, ми беше срам од гостите пред нив да изедам половина торта, па...

„Додека го јадев стомакот ми благодареше“: највкусниот колач за љубителите на...

Изедов две парчиња од овој колач, а после посакав и трето. Но, ми беше срам од гостите пред нив да изедам половина торта, па...