Дома Тагови кичма

Таг: кичма

Сите го имаме дома, а не знаеме дека е најдобар лек...

Болката во рбетот знае да биде многу мачна и исцрпувачка состојба. Болките може да бдат многу силни и да ги спречуваат секојдневните активности. Меѓутоа, постои решение...

Пробајте го овој природен рецепт и нема да си ја препознаете...

Имате болки во `рбетот, грбот, па дури и во нозете, кои најчесто се последица од премногу седење или од голем физички напор? Не мора веќе...

За половина ден болката исчезнува: најдобриот природен лек како облога

Болката исчезнува за 12 часа? Сите го имаме дома, но никој не знае дека тоа е најдобриот лек за болки во кичмата. Болките во грбот...

Ернест работи во Австрија како киропрактичар – исповед на пациенти (ВИДЕО)

Ернест Дамјановски е нашинец кој живее и работи во Виена, Австрија. Вели дека неговата приказна во дијаспората е успешна, а се занимава со физиотерапија,...