Дома Тагови искривени нокти

Таг: искривени нокти

Добила рак на бели дробови, а првиот знак и се појавил...

Џин Вилијамс Тејлор се загрижила кога нејзините нокти започнале да и се виткаат надолу. После консултација со пријателите, отишла на лекар да се прегледа. Џин...