Дома Тагови еликсир за прочистување на црниот дроб

Таг: еликсир за прочистување на црниот дроб

Лековита смеса која нема да ве чини ни 50 денари: го...

Сода бикарбоната и лимонот се комбинација која има многу здравствени придобивки, вклучувајќи ја и способноста за чистење на вашето тело, деток-сикација, регулирање на pH...

Магична голтка секое утро: Мини коктел за чист црн дроб и...

Првите резултати може да се очекуваат за еден месец, но важно е да истраете секој ден со оваа нова утринска пракса. Овој мини коктел...

Еликсир од лимон, лук, мед и ленено масло за регенерација на...

Од архивите на НМД: Еликсир за регенерација на црниот дроб и подмладување. Кожата се измазнува, косата престанува да белее и станува погуста, а се...