Дома Тагови електроника

Таг: електроника

Дали малите деца смеат да користат таблет уреди?

Ако вашето дете редовно во рацете го држи телефонот или таблет-уредот, верувајте дека не е единствено. Според една студија од 2013.година, 38% од децата...