Дома Тагови чај за слабеење со ловоров лист и цимет

Таг: чај за слабеење со ловоров лист и цимет

Во обична вода додајте неколку листови ловор и пијте ја секој...

Водата од ловоров лист е одлична за здравјето, а помага и за слабеење! Можеби не сте знаеле дека еден толку евтин зачин кој го...

Мартин Најдовски од Велес ослабел дури 20 кг за 2 месеци...

Мартин е познавач на билките и иако е млад билкар, тој веќе има стекнатно завидно искуство. Многу години се занимава со проучување на природната...

Топи 7 килограми за 7 дена – рецептот за овој магичен...

Веќе не е познат оригиналот или кој прв го сподели овој рецепт, бидејќи денес на Интернет може да се најдат и прочитаат голем број...