Дома Тагови чај од ѓумбир и ловоров лист

Таг: чај од ѓумбир и ловоров лист

Чај за намалување на апетитот: Штом го испиете веќе не чувствувате...

Овој чај го намалува апетитот и одличен е доколку сте на некоја рестриктивна диета, а имате проблем со совладување на гладот. Ако го испиете навечер...