Дома Тагови Бројсов сок

Таг: Бројсов сок

ВЕСНА: Имам 64 години, а изгледам на 42, го пијам само...

Весна де Винчи, 64-годишна жена во едно гостување во Гранд Магазин откри која е тајната за нејзиниот младешки изглед. Таа изгледа како да е...

Бројсов чај е лек кој брзо ве подига од постела, а...

Чајот е многу ефикасен, па можеби сте слушнале за него, а можеби некој од вас сте го пиеле затоа што е познат по неговата...

Бројсова терапија за лекување со сок од кој клетките на ракот...

Диететската терапија на Броjс за карцином вклучува и комплетна „диета за карцином“ односно начин за исхрана и целосен третман на ракот. Диетата за третман...

Бројсов рецепт за сок со кој за 42 дена се уништува...

Излечените од рак се колнат во овој рецепт кој го осмислил австрискиот доктор: Терапијата трае 42 дена! Рудолф Бројс од Австрија целиот свој живот го...