Дома Тагови вежби за грб

Таг: вежби за грб

Едноминутно истегнување за убав грб, исправен и без болки!

Повеќето луѓе кои работат во канцеларија пред компјутер, многу добро знаат што е тоа болка во грбот, вратот и плешките. Оваа болка е последица...

Вежби за грб и разни деформитети на ‘рбетот за намалување на...

Доколку имате болки во грбот и тоа ве спречува да ги извршувате секојдневните обврски и ви го намалува квалитетот на живеење, овие вежби можат...