Дома Тагови тоник за коса

Таг: тоник за коса

Тоник од рузмарин за слабо и кршливо влакно со слаб корен

Рузмаринот е спас број еден за коса која има тенко влакно, кршливо со слаб корен, за слаба коса која е склона кон опаѓање. Оваа билка...