Дома Тагови сируп од ловоров лист и пиво

Таг: сируп од ловоров лист и пиво

СИРУП ОД ЛОВОРОВ ЛИСТ И ПИВО, пијте го отсега, а на...

Алексија Младеновиќ, економист во пензија од Ниш, за чисти бели дробови препорачува ловоров лист и пиво. Кога таа заминала во пензија започнала да ги...