Дома Тагови салата од морков

Таг: салата од морков

ЛУТА САЛАТА ОД МОРКОВ: Еднаш пробајте ја и после редовно ќе...

Салатата од морков е една од најздравите салати, а истовремено многу вкусни. Може да ја правите полута или помалку лута, во зависност од вашиот...

ВИТАМИНСКА САЛАТА: Ја враќа виталноста и енергијата, го зајакнува имунитетот

ВИТАМИНСКА САЛАТА: Ја враќа виталноста и енергијата, го зајакнува имунитетот. Рецепт на Гордана од каналот „Огнена кујна“. Многу вкусна и здрава салата која ќе...