Дома Тагови пуслица торта со шумско овошје

Таг: пуслица торта со шумско овошје

Ова ми е најубавата торта: Целата е во крем, а кората...

Koментар од читателка која го пробала рецептот: „Ги мешаш јагодите (со рачен миксер или во блендер) и овошниот сос го ставаш како прелив.. Јас...