Дома Тагови промена на време

Таг: промена на време

КАРДИОЛОГ: Овие 3 работи направете ги кога се менува времето –...

Кардиолог откри како да се спречи наглиот пораст на к рвниот притисок при промена на времето и што треба да се направи за да...