Дома Тагови посни медени срца

Таг: посни медени срца

Два рецепти со медени срца, едниот посен, другиот со џем од...

Толку се вкусни, како што името кажува, таков е и вкусот - буквално медени, се топат во уста. Свекрва ми ми го кажа рецептот...