Дома Тагови пченкарна салата

Таг: пченкарна салата

ЛАДНА САЛАТА СО ПЧЕНКА – Мојата омилена, десетина луѓе ми се...

Салатите се омилените зимски предјадења кои се послужуваат на претстојните слави и празници. Од рyска, до пилешка, компирова, Мимоза, Урнебес и многу други кои...