Дома Тагови нега на стапала

Таг: нега на стапала

СРАМ-НЕСРАМ ја прашав козметичарката што да им ставам на испуканите пети,...

Кога бев млада, петите не морав ни да ги четкам за да ја истpyгам мpтвата кожа. Секогаш ми изгледаа многу нежно, стапалата ми беа...

Излекувајте ги грубите и испукани пети лесно, ефикасно и многу едноставно

Ако и вие сте едни од многумината кои патат од груби и испукани пети, тогаш би можеле да го искористите овој природен лек кој...