Дома Тагови настинка грип

Таг: настинка грип

Вкусен и лесен за приготвување: напиток кој за 3 дена ќе...

Овој напиток помага при кашлица, настинка, грип, бронхтис, несоница. Кога кашламе тоа е знак дека нашиот респираторен систем се бори против страни тела, па со...

Се разболев од грип, лековите не ми помагаа – ова ме...

Сите ние најчесто трчаме до најблиската аптека штом ги почувствуваме првите симптоми на настинка или нè мачи главоболка. Меѓутоа, постои подобар, поприроден и поевтин...