Дома Тагови мед за очи

Таг: мед за очи

Очи и вид како нови без операција – природен лек за...

Капките за очи од белки се природна и ефикасна помош за лекување на катаракта и глауком, болест на очите која предизвикува губиток на видот. Едноставно...