Дома Тагови мед и кантарионово масло

Таг: мед и кантарионово масло

Маслото од кантарион е најдобриот лек: Еве што лекува и како...

Маслото од кантарион (Hypericum perforatum) е препознаено како традиционален народен лек кој се користи локално за лекување на р ани, гребнатини, изго-реници, изго-реници од...

Ја победив дискус хернијата и подивената штитна жлезда со овој лек...

Познатата глумица Амина Беговиќ е доста популарна на социјалните мрежи со своите совети за природно лекување. Имено, таа во текот на животот имала бројни...