Дома Тагови лекување со билки

Таг: лекување со билки

Лекување со лук и сланина: Луѓето што живеат на планина откриваат...

Маслинов лист, Седефче (Рута), имела и лук и ден денес се користат како народни лекови за лекување на артериосклероза, несвестица, проблеми со срцето и...

Немав пари за скапиот третман, но бев упорен – јас сум...

Слободан Бркиќ од Рогатица со помош на некои измени во животот успеал да се спаси од многу тешка болест. Тој со својата упорност и голема...