Дома Тагови лекови со ореви

Таг: лекови со ореви

10 природни лекови од орев: за тумор, хипотироидизам, чир на желудник,...

Оревите секогаш нека ви бидат при рака. Тие се вистинско богатство од хранливи материи и антиоксиданси и претставуваат еликсир за здравјето. Од нив можете...