Дома Тагови колач со џем од кајсии

Таг: колач со џем од кајсии

Највкусниот џем од кајсии се прави од само три состојки

Оваа година беше родна за кајсиите, па да ги искористиме максимално и да го приготвиме вкусниот џем кој одлично одговара за палачинки, колачи, торти...