Дома Тагови капучино колач

Таг: капучино колач

Капучино колач: Ништо посочно, покремасто и послатко не сте пробале (рецепт)

Колач кој со својата кремаста текстура и комбинација од кафе и сочен крем – ве остава воодушевени. Мек и сочен, се топи во уста. Потребни...

Капучино колач, многу вкусен десерт со вкус на кафе – Многу...

Фото и рецепт: Линда Многу фин колач со вкус на кафе, вистински неделен десерт. Со лесна кора која по желба можете да ја натопите со...