Дома Тагови јаворова вода

Таг: јаворова вода

10 дневната диета со јаворов сируп ќе ве прочисти како ниедна...

Чистиот јаворов сируп крие повеќе од 20 лековити својства, додека некои истражувања ги докажуваат неговите антиканцерогени и антибактериски својства. Кората од јавор е богата...