Дома Тагови исцедок

Таг: исцедок

ГИНЕКОЛОГ ПРЕДУПРЕДИ: Ако имате кафеав исцедок пред менструацијата, тоа значи само...

Менcтpyацијата може да каже многу за вашето здравје, но и да даде детален увид во xopмоналната paмнотежа на телото. На многу жени им се...

Билни капки за лекување на габични заболувања (кандидијаза)

Чаевите и билните капки направени од билки богати со етерични масла, го јакнат имунитетот и имаат силно противбактериско и противгабично дејство Candida albicans е една...

Овие 10 работи кои не смеете да ги криете од гинекологот

Постојат работи кои можеби е најдобро да ги премолчите пред вашата најдобра пријателка. Но кога станува збор за гинекологот, работите се поинакви. Веројатно од...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"