Дома Тагови гастритичен бајпас

Таг: гастритичен бајпас

Бев на операција за да ми го скратат желудникот и сега...

Многумина ги интересира што треба да се јаде после операцијата, па еве накратко ќе ви опишам како изгледа менито и како се чувствувате после...