Дома Тагови домашен сируп за исфрлање на секретот

Таг: домашен сируп за исфрлање на секретот

Природен сируп за прочистување на белите дробови: Има вкус на освежително...

Со овој лек, лесно ќе ги исчистите белите дробови и ќе ја yблажите кашлицата. Сирупот е наменет за тие што постојано кашлаат (хронична кашлица),...

Порано секој втор месец бев со сyмaмeд, а после овој сируп...

,,Овој сируп за искашлување го препорача еден педијатар на ТВ и додека сум жива ќе му бидам благодарна!”, вели жената која го објави овој...

Проверено ефикасен и успешен лек за продуктивна кашлица – се исфрла...

Рецепт на Марика Миниќ Голема благодарност до нашата драга членка Марика Миниќ која го сподели овој рецепт за нашите читатели во групата НМД рецепти. Овој природен...