Дома Тагови диета со диња

Таг: диета со диња

Никогаш не ги фрлајте овие семки, направете чај и спасете си...

Никогаш не ги фрлајте семките од дињата - многу се лековити и помагаат во лекување на многу здравствени проблеми. Семките од диња имаат бројни...

Слатка, лута и ефикасна: ДИЊА ДИЕТА, може да ослабете 2-3 кг...

Една диња дневно со додаток на парче црн леб, малку младо сирење или пилешко, немасно месо – е идеално решение за брзо слабеење. Да, дињата...