Дома Тагови диета од 21 ден

Таг: диета од 21 ден

За 21 ден ослабев 8 кг – Секој ден јадев супа...

На почетокот од годината, кога започна карантинот, почнав да јадам сè и сешто, не внимавав многу и плус немав физичка активност. За првпат во мојот...