Дома Тагови џиновски ролат

Таг: џиновски ролат

Нов десерт за 5 минути! Ова е божествен вкус! Се топи...

Нов десерт за 5 минути! Ова е божествен вкус! Се топи во уста! Како да подготвите вкусен кремаст десерт за 5 минути? Овој брз...

МИЛКА РОЛАТ – ПОДОБАР И ОД МАЧКИНИ ОЧИ: Вистинска кремаста уживанција

За сите љубители на млечното чоколадо... Овој ролат го јадевме на една наша дружба кај другарка, ми се допадна бидејќи не е многу благ...

Џиновски СНИКЕРС ролат: сите се израдуваа на него, само се мешаат...

Десерт кој се топи во уста. Го јадат и најпребирливите дечиња и бараат по второ, а понекогаш и трето парче. Може да се послужува...