Дома Тагови д-р Левит

Таг: д-р Левит

Нобеловецот ја предвиде епидемијата во Кина, точниот број на заразени и...

Професорот по биологија од Универзитетот Станфорд и добитник на Нобелова награда за хемија д-р Мајкл Левит, предвидува скорешен крај на пандемијата со корона вирусот! Во...