Дома Тагови чај од боровинка

Таг: чај од боровинка

Д-Р МАРИО: Овој чај го менува здравјето на очите, спречува катаракта...

Доктор Марио Лабудовиќ кој во својата долгогодишна пракса своите третмани ги комбинира со природната медицина, овојпат се осврна и на здравјето на очите, па...

Намалете го шеќерот во крвта без лекови: Ќе го стабилизирате нивото...

Природата има безброј начини како да се избори со оваа болест, а една од нив може да се најде меѓу бобинките, односно, нивните гранчиња. Дијабетесот...