Дома Тагови болка во желудник

Таг: болка во желудник

Ако поради желудникот не спиете добро, време е за овој лек:...

Доволно е да испиете 2 лажици од овој лек доколку имате бoлки во желудникот, проблеми со црниот дроб или имате несоница. Копривата е најдобар...

БOЛКAТA ВО ЖЕЛУДНИК ЈА СНЕМУВА МОМЕНТАЛНО: По 1 мала чашка и...

Сè повеќе луѓе се соочуваат со гастритис. Тоа вклучува воспаление на слузокожата на желудникот и придружено е со рефлукс (чувство на киселини во стомакот...

БОЛКА ВО ЖЕЛУДНИК ПОСЛЕ ЈАДЕЊЕ: Овој природен лек е вистински cпаc

Веднаш после оброк се јавува б олка во желудникот проследена со подригнување и гасови, а испробаните разни прашоци и лекови за таа намена, не...