Дома Тагови Бели патики

Таг: Бели патики

ЖЕНА ОТКРИ ГЕНИЈАЛЕН МЕТОД: Избелете ги патиките до перфекција и тоа...

Австралијанката Каролина Меколи е своевиден експерт за домаќинство, па таа од неодамна започна своето искуство да го споделува на социјалните мрежи. Каролина редовно открива...

После три години носење ги испрала патиките и резултатот е неверојатен

ТикТокерка одлучила да испроба еден метод кој го прочитала некаде на социјалните мрежи, па целиот процес го забележала со нејзината камера и се воодушевила....

Патиките и биле валкани, а таа ги потопила во оваа смеса...

Белите патики веќе долго време се во тренд и никогаш не им поминува модата. Но, секој кој ги носел знае колкава мака е нивното...

Како да им ја вратите белината на патиките и другите обувки

Светлите обувки се многу ефектни и особено актуелни во летниот период. Но, нивната мана е што многу брзо се валкаат. Сепак, со еден едноставен...