Дома Тагови жолчка и мед

Таг: жолчка и мед

Д-р Ерик Берг: Ова е најдобриот домашен крем кој ги лекува...

Д-р Берг го сподели рецептот за приготвување на најдобриот крем кој постои, а кој одлично го решава проблемот со сувата кожа особено на рацете....