Дома Тагови зелка диета

Таг: зелка диета

ДИЕТАЛНА СУПА: Колку повеќе ја јадам, толку повеќе слабеам – ова...

Можеби сте слушнале за супата од зелка, а можеби многумина од вас и ја испробале, па еве и јас да го споделам моето искуство....

Не верував дека мојот сон некогаш ќе се оствари: ослабев 20...

“За три месеци ослабев 7 кг без вежбање, само пиев топол чај од варен лимон наутро и навечер!” – искуство од читател кој додаде...

Диета од седум дена – “Зелка” диета која топи 7 вишок...

Предност на оваа диета е тоа што богата со нутриенти, не трае долго и може да го активира метаболизмот. Супата можете да ја јадете...

Зелка диета – за само една недела ќе стопи од вас...

Предност на оваа диета е тоа што богата со нутриенти, не трае долго и може да го активира метаболизмот. Супата можете да ја јадете...

Популарна 7 дневна ЗЕЛКА ДИЕТА – Колку повеќе ја јадете супата,...

Зелка диетата е една од најпопуларните диети и техники за елиминирање на вишокот килограми. Заснована е на исхрана со нискокалорична супа во период од...