Дома Тагови зачнување

Таг: зачнување

Ако сме плод на ГРЕШКА при зачнувањето – ВАКОВ ќе ни...

Доколку по грешка или од невнимание сте забремениле, тоа дете ќе се чувствува несакано, недобредојдено, грешка на природата... Од самиот почеток на мејозата, суштеството...

Истражување: ако жената земе аспирин пред однос со мажот – има...

Едно истражување довело до откритие дека жената кога ќе се напие аспирин непосредно пред да има сексуални односи со мажот, ја зголемува веројатноста дека...