Дома Тагови Вода со мед

Таг: Вода со мед

Зајакнете го имунитетот преку ноќ со комбинација од 3 намирници

Рецепт и видео презентација на Силванина кујна. Зајакнете го имунитетот преку ноќ со комбинација од три намирници. Оваа моќна комбинација од мед, ѓумбир и лимон...

Дали знаете што се случува кога со медот ќе испиете и...

Добро се познати придобивките од медот, но малкумина знаат за здравите придобивки од водата со мед. Нектарината или медовината (напиток од мед и вода) одамна...