Дома Тагови виолетова хризантема

Таг: виолетова хризантема

Сите го сакаат затоа што привлекува среќа: Потопете едно ливче од...

Луѓето имаат поделени ставови кога станува збор за хризантемата, но она што е заедничко за сите е дека е омилено есенско цвеќе, па затоа...