Дома Тагови Топол напиток од лимон

Таг: Топол напиток од лимон

Никогаш не верував дека ќе ослабам 20 кг – мојот сон...

“За три месеци ослабев 7 кг без вежбање, само пиев топол чај од варен лимон наутро и навечер!” - искуство од читател ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: 5 лимони...