Дома Тагови тинктура против вируси

Таг: тинктура против вируси

Оксимел – тинктура од која не преживуваат вирусите, ги лекува настинките...

Оксимел претставува напиток направен од внимателно смислена комбинација од мед, билки и овошје натопени во јаболков оцет. Има големо антибактериско дејство. Киселоста од оцетот помага...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"