Дома Тагови сусам ролат

Таг: сусам ролат

Сусам ролат – едноставен, многу брз, посен, вкусен колач од само...

Фото и рецепт: Лили Понекогаш убавината е во едноставноста, како што е едноставен и овој колач. Се приготвува само од две состојки. Потребни состојки: 300-500 г сусам 300-500...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"