Дома Тагови Штипски кифли

Таг: Штипски кифли

Штипски рецепт за едни мекички како душа кифли

Фото и рецепт: Valq Миланоска Едни мекички како душа кифли со форма по желба на Прилепчанецот и по рецепт на една сосетка што ја имав...