Дома Тагови ружи од тесто

Таг: ружи од тесто

Погачи во вид на ружа, меки како памук, декоративни, совршени за...

Рецепт и видео презентација на Том Филос – Најмеките погачиња во светот, идеални за појадок – памук погачиња. Формата на ружа се добива многу...