Дома Тагови растење

Таг: растење

Ова е најдобрата состојка за брзо растење на косата – лекува...

Ако посакувате густа и сјајна коса, го имаме вистинскиот рецепт за тоа! Дали знаевте дека сокот од црвен кромид може многу да помогне во...

Чудотворен шампон за густа и блескава коса која брзо расте

Ова е дефинитивно најдобриот шампон за коса. Еве го тајниот рецепт: Потребни состојки: 500 мл косили шампон 20 капки АД капки, бистри 20 капки рицинусово масло 50 мл пантенол...