Дома Тагови промена на времето

Таг: промена на времето

Кардиохирург го откри најдобриот лек за наглите временски промени: сите треба...

Кардиохирургот ги објасни најчестите проблеми предизвикани од наглите промени на времето и како да ги „пpeживееме“ што е можно полесно. По топлите денови кога...