Дома Тагови посна шарена салата

Таг: посна шарена салата

ОВАА САЛАТА ЗАМЕНУВА ЦЕЛ ОБРОК: Кога ќе ја пробате, ќе сакате...

Кога го видов рецептот на Сања за оваа салата, веднаш решив да ја направам. Првично ја имав пробано на една прослава кај сестра ми,...

ПОСНА ШАРЕНА САЛАТА КОЈА СИТЕ ЈА ОБОЖАВАМЕ, одлично оди со риба...

Прекрасна посна шарена салата која ја обожаваме одлично оди со риба и месо. Прекрасна комбинација од различен зеленчук и прекрасен вкус. Ви предлагам да...