Дома Тагови пита со кромид и сусам

Таг: пита со кромид и сусам

ВКУСНА ПИТА СО КРЦКАВА КОРА: Готова е додека сварите кафе

Оваа пита со кромид и сусам ќе ве освои веднаш по првиот залак. Кога јас првпат ја приготвив и ја испробавме со домашните, едноставно...